Usługi

Folia ochronna

ZABEZPIECZENIE BEZBARWNĄ FOLIĄ OCHRONNĄ (PPF)

https://www.facebook.com/DetailingStudioBialystok/

Jeśli jesteś właścicielem nowego samochodu i chcesz go porządnie zabezpieczyć, to nasza propozycja- zabezpieczenia bezbarwną folią ochronną – jest specjalnie dla Ciebie.
Folia ochronna na lakier to obecnie jedna z najpewniejszych metod ochrony karoserii samochodu, zwłaszcza przed uszkodzeniami spowodowanymi przez piasek, sól drogową, żwir, drobne kamyki czy ptasie odchody. Każda folia ochronna stosowana jest po to, aby zabezpieczyć Twoje auto przed przykrymi zdarzeniami, których konsekwencją może być zniszczenie powłoki lakierniczej a tym samym obniżenie wartości auta.

Metoda oklejania samochodu folią ochronną to proces odwracalny. Folia ochronna naniesiona na lakier w razie potrzeby może zostać usunięta. Folia nie pozostawia najmniejszych śladów i w żaden sposób nie wpływa na gwarancję auta.

PremiumShield EliteSH  to 0,16 mm warstwa folii poliuretanowej z dodatkową przejrzystą powłoką (0,006mm) oraz z 0,04 mm warstwą samoprzylepnego kleju akrylowego. Grubość powłoki nie wpływa na jej transparentność. Po aplikacji, folia pozostaje zupełnie niewidoczna.

Pracujemy na najlepszych foliach w kraju: 

 PremiumShield

 

REALIZACJE

myjniabialystok.pl
twoje auto w rękach profesjonalistów

15-587 Białystok
Ul. Oceaniczna 10

Kom: +48 516 227 165
COPYRIGHT© 2019 myjniabialystok.pl. Zaprojektowane przez  Prograffing.pl
Facebook