Często Klienci nieświadomi tego że tapicerkę skórzaną można naprawić, decydują się pochopnie na wymianę uszkodzonych elementów. Jesteśmy w stanie pokonać większość problemów powstałych na powierzchni skóry w trakcie użytkowania.

Najczęstszym problemem są przetarcia i utrata koloru, które występują zazwyczaj na boczkach fotela kierowcy, kierownicy, gałce zmiany biegów. Wsiadanie i wysiadanie kilka razy dziennie powodują nadmierne i przyspieszone zużycie skóry w miejscach najbardziej narażonych. Do tego dochodzą pęknięcia wysuszonej powierzchni skóry. Wszystkie te problemy jesteśmy w stanie usunąć za pomocą specjalnie opracowanych wypełniaczy, szpachli, podkładów i lakierów dedykowanych do każdego rodzaju tapicerki skórzanej. Dzięki cały czas ulepszanej technologii, naprawy są trwałe i estetyczne, a odnowiona i zabezpieczona skóra posłuży kolejne lata.

Radzimy sobie świetnie także z bardzo skomplikowanymi defektami – przecięciami skóry na wylot, wypalonymi dziurami po papierosie, startym całkowicie licem skóry. Jesteśmy w stanie odbudować strukturę oryginalnej skóry w miejscu naprawianym. Jest to bardzo pomocne przy drogich lub rzadkich modelach samochodów, gdzie często wymiana nie wchodzi w grę.

Współpracujemy z firmą OTTIMO SYSTEMS Sp. z o.o. Sp. k. jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski oraz krajów Europy Wschodniej włoskiej firmy Fenice Care System S.p.A. Unip., światowego lidera w produkcji środków chemicznych dla przemysłu garbarskiego. Dzięki tak solidnemu partnerowi dostarczamy na rynek wysokiej jakości usługi wraz z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi.

myjniabialystok.pl
twoje auto w rękach profesjonalistów

15-587 Białystok
Ul. Oceaniczna 10

Kom: 660 972 157, 516 227 165
COPYRIGHT© 2019 myjniabialystok.pl.Zaprojektowane przez Prograffing.pl